Biznes Plan

Biznes Plan to przełożenie na papier inicjatywy gospodarczej lub inwestycji firmowej. Jest on wymagany przy dotacjach lub kredytach bankowych. 

Trafiłeś w odpowiednie ręce, z przyjemnością pomożemy Ci w napisaniu Biznes Planu oraz wypełnieniu wniosku. Przygotowujemy Biznes Plany oparty na standardach rachunkowości, podaży i popytu rynkowego oraz rzetelnych informacji na temat przedsięwzięcia.  Obojętnie czy potrzebujesz Biznes Planu by uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy Funduszy Europejskich, wykonamy go dla Ciebie. Posiadamy także duże doświadczenie z zakresu wykonywania Biznes Planów pod kredyty inwestycyjne lub deweloperskie, konkursy LGD oraz RPO. Wypełniamy także całościowo wnioski!

Skąd wiadomo, że zrobimy to dobrze? Ponieważ wszystkie wnioski i biznes plany wykonane przez nas, poparte są analizą danych. Dodatkowo obsługujemy bardzo dużo zleceń z  zakresu badań rynku i analizy profilu konsumenta. Dodając fakt, że profesjonalnie zajmujemy się także marketingiem, nasze Biznes Plany są urealnione oraz na twardych podwalinach. 

W 2019 roku mieliśmy 100% skuteczności. Co więcej, większość naszych klientów na tą usługę, zdecydowało się na dalszą i długodystansową współpracę, dzięki czemu cieszą się efektywnym i stosunkowo tanim marketingiem.

W 2020 roku uzyskaliśmy tytuł “Najlepsi 2020” w branży doradztwa w zakresie Biznesplanów w serwisie Oferteo.pl. 

Czego wymagamy przy współpracy? Opowiedzenia czym firma miałaby się zajmować oraz danych osobowych do wypisania wniosku oraz biznes planu. W przypadku firm starających się o kredyt inwestycyjny i deweloperski, także dostępu do pełnej księgowości firmy.

x1 - Biznes Plan