Adwords

Specjalnie dla Was przygotowujemy kampanie marketingowe w Google Adwords. Oparte są na analizie najczęściej wpisywanych haseł w Państwa branży jak i reklamie produktowej. Nasze reklamy cechują się wysokim poziomem wskaźnika CTR. Jednym słowem, realnie kierujemy ruch na Twoją stronę. Dodatkowo kontrolujemy i dostosowujemy Twoją reklamę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Twój budżet na reklamę nie jest marnowany, a wykorzystywany maksymalnie.

Dla większości naszych klientów najważniejsze jest pozyskanie klienta oraz cena kampanii. Budżet kampanii jest tak naprawdę dowolny, ale w celu ułatwienia, poniżej przedstawiliśmy dla Państwa kilka korzystnych pakietów, z których korzystają nasi stali klienci. Z pewnością, każdy z pakietów przyniesie dla Państwa firmy klientów.

Pakiet +
W tym pakiecie oferujemy Państwu 2 tygodniową kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to tylko 299 zł brutto, z czego 180 zł idzie bezpośrednio na reklamę.

Pakiet ++
W tym pakiecie oferujemy Państwu 3 tygodniową kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to tylko 569 zł brutto, z czego 380 zł idzie bezpośrednio na reklamę.

Pakiet +++
W tym pakiecie oferujemy Państwu miesięczną kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to tylko 749 zł brutto, z czego 490 zł idzie bezpośrednio na reklamę.

Pakiet Bronze
W tym pakiecie oferujemy Państwu dwumiesięczną kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to 1649 zł brutto, z czego 1110 zł idzie bezpośrednio na reklamę.

Pakiet Silver
W tym pakiecie oferujemy Państwu trzymiesięczną kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to 2749 zł brutto, z czego 1910 zł idzie bezpośrednio na reklamę.

Pakiet Express
Najdroższy przygotowany przez nas pakiet. Przygotowujemy specjalną kampanię produktowo-usługową. W tym pakiecie oferujemy Państwu miesięczną kampanie marketingową w Google Adwords (tematyka dowolna). Koszt to 1999 zł brutto, z czego 1200 zł idzie bezpośrednio na reklamę.